Świetna zabawa za sprawą ogromnej trampoliny

Rozrywka i hobby

Świetna zabawa za sprawą ogromnej trampoliny

Pewnego dnia mój chłopak postanowił zabrać mnie na spontaniczną randkę i choć tego dnia nie byłam zbytnio w nastroju, tak skutecznie udało mu się poprawić mój humor i co więcej, przezwyciężyć mój strach przed wysokością! A wszystko za sprawą eurobungee

Doskonała zabawa na trampolinie!

eurobungeeKażdy z nas ma gorsze dni i ja akurat miałam jeden z takich dni, kiedy człowiek ma ochotę zawinąć się w kocową tortille i nie wyściubiać w niej nosa na milimetr. Mój chłopak jednak postanowił, że zamiast lenić się w domu, zabierze mnie na festyn, który tego dnia odbywał się w naszym mieście. Z początku nie chciałam na niego iść, ale tez nie chciałam robić swojemu ukochanemu przykrości tym bardziej, że po prostu chciał mi tym poprawić humor. Zatem zebrałam się w sobie, ogarnęłam lekko włosy i wyruszyliśmy na festyn. Na festynie jak zwykle było mnóstwo różnych atrakcji, ale to, co przyciągnęło już na wstępnie naszą uwagę to eurobungee. Dzieciaki, nastolatkowe i dorośli rewelacyjnie bawili się skacząc na tego rodzaju trampolinie i mój chłopak zaproponował mi to samo. Przyznam szczerze, że naprawdę bardzo się bałam, ponieważ od wielu lat mam lęk wysokości, jednak skoro wpuszczano tam również dzieci, wiedziałam, że zabawa jest przede wszystkim bezpieczna i postanowiłam zaryzykować. Rzeczywiście przez pierwszych kilka chwil czułam się niepewnie, ale im bardziej odbijałam się od gumy tym więcej radości mi to sprawiało. W końcu przełamałam strach i skakałam naprawdę bardzo wysoko robiąc przewroty w przód i w tył. Rozrywka ta przyniosła mi naprawdę bardzo wiele zabawy i śmiechu i stanowczo poprawiła i humor na resztę dnia!

Polecam każdemu zabawę na eurobungee. Naprawdę rewelacyjna zabawa i w dodatku całkowicie bezpieczna! Co więcej, od tamtej pory mam mniejsze opory ze wchodzeniem na stołek i zawieszaniem firanek, co dotychczas było dla mnie strachliwym zajęciem! Erugobungee może i nie wyleczyło ze mnie w stu procentach strachu przed wysokością, ale z pewnością nauczyło mnie nad nim nieco bardziej panować!