Składanie zamówienia na kierownicę motocyklową

Motoryzacja i transport

Składanie zamówienia na kierownicę motocyklową

Opublikowane dnia5 sierpnia 2017 0

Gdy ostatnio w mojej pracy dostałem znaczną podwyżkę stwierdziłem, że jest to najwyższy czas by zmodyfikować lekko swój motocykl. Problem był taki, że nie był to zwykły i standardowy model – niektóre części do niego musiały być tworzone pod jedno, konkretne zlecenie.

Kierownica motocyklowa na zamówienie pasowała idealnie

kierownice motocyklowe na zamówienieNiosło to za sobą bardzo wiele różnego rodzaju zalet i wad. Przede wszystkim zaletą było to, że mogłem zrobić wszystko dosłownie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyłem. Nie korciła mnie ewentualność kupienia lekko innego niż moje wyobrażenie zamiennika. Problemem był zwykle czas dostawy i koszt. Usłyszałem jednak ostatnio od znajomego, że istnieje firma, w której są dostępne kierownice motocyklowe na zamówienie które nie są wcale drogie, tak samo jak nie trzeba za nimi nie wiadomo jak długo czekać. Postanowiłem zaryzykować. Poszedłem do ich siedziby i ze szczegółami opisałem, jak miałaby wyglądać zamawiana przeze mnie kierownica. Byli bardzo elastycznymi i skorzy do ustępstw – dało mi się zaprojektować dokładnie taką kierownicę, o jakiej od dawna marzyłem. Koszt faktycznie nie był duży – spodziewałem się, że przyjdzie mi zapłacić znacznie więcej. Okazało się też, że dostanę swoją kierownicę po bardzo niedługim czasie. Czekałem z niecierpliwością gdy kurier zadzwonił do drzwi. Prawda jest taka, że nie miałem się do czego przyczepić. Wszystko było zrobione dokładnie tak, jak było podane w zamówieniu. Nie zmienili niczego i widać było, że użyte zostały te materiały, które zostały przeze mnie zamówione.

Kierownica do dziś dobrze mi służy, zaś sklep w którym byłem regularnie sprzedaje mi różne części do mojego motocykla. Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się namierzyć tak porządną firmę. W dzisiejszych czasach kontrahent któremu można naprawdę zaufać, to prawdziwa rzadkość.